Hakkımızda

Hakkımızda

1985 Yılında Yıldırım Elektrik adı ile kurulan şirketimiz, müşteri gruplarının talep ve önerilerini de dikkate alarak 1997 yılında şimdiki adını alan EMSAŞ Elektrik, yıllara dayanan tecrübesi ile inşaat sektöründe prestijli projelerin hayata geçmesinde, hızlı üretim altyapısı ve projelerde yarattığı doğru çözümler ile hizmet vererek büyümeye devam etmiştir.2003 yılından itibaren mekanik sistemler ile hizmet yelpazesini genişleten EMSAŞ Elektrik Hem Elektrik hem de Mekanik sistemler konusunda proje, tasarım, danışmanlık ve uygulama işleri ile yurtiçi ve yurtdışın projelerinde hizmet vermeye devam etmektedir. EMSAŞ 2013 yılında Gürcistan da EMSAŞ Elektromekanik İnşaat Taahhüt San ve Tic. Ltd. Şti. kurarak Gürcistan’da ki faaliyetlerini de yürütmektedir. EMSAŞ günümüzde kurumsallaşmasını güçlendirerek konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla; sektörün lider şirketlerinden biri olarak profesyonel hizmetlerini sürekli ve artan bir dinamizmle devam ettirmektedir.

EMSAŞ 1985 den günümüze kadar faaliyetleri zamanında: Rezidanslar, Eğitim Kurumları, Otel ve Tatil Köyleri, Hastane ve Medikal yapılar, Alışveriş merkezleri, Ofis ve İdari yapılar, Sanayi Tesisleri başta olmak üzere sadece projelendirme, uygulama ve ürün desteği sağlamakla kalmayıp, son kullanıcının güvenli, konforlu, sağlıklı bir yaşam ve çalışma ortamının hazırlanmasında en büyük yardımcısı olmayı ilke edinmiştir.

EMSAŞ olarak amacımız sadece yeni teknolojilere uyum sağlamak değil, aynı zamanda yenisini tasarlamak ve üretmektir. Bu şiar ile kendi markası olan EMSL’yi Aydınlatma ve Elektrik sistemleri sektörüne kazandırmıştır. Bundan sonrada hizmet sağladığımız kişi ve kurumların beklentileri doğrultusunda ‘’Doğru Çözümler ‘’ sunmayı amaçlamaktadır. Bu çizgiden hareket ile en önemli ilkemiz müşteri memnuniyetidir.

EMSAŞ olarak hep gelişmeyi, kaliteyi ilerletme gayreti ile uluslar arası standartları kendi bünyesine entegre etmektedir. ISO.9001:2008, ISO.14001:2004: OHAS 18001:2007 belgelerine sahip olma bilinci ile ilerlemeye devam etmektedir.

EMSAŞ tecrübesi, bünyesinde yetiştirdiği deneyimli uzman kadrosu ve yıllara yayılan deneyimi ile profesyonel bir anlayış içinde daha nice yıllar bu sektörde yurtiçi ve yurtdışı prestijli projelerin yaşama geçmesinde emek ve katkı sunmak amacı ile geleceğe umutla bakmaktadır.

 

Saygılarımızla…